Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

tanie gadżety reklamowe, gdzie znajdę ?

tanie gadżety reklamowe, gdzie znajdę ?

Wiecie gdzie można znaleźć oferty z tanimi gadżetami reklamowymi? Poszukuje ołówków, długopisów i tym podobnych. Dajcie znać, z jakiego sklepu korzystacie.

Snaco

Posty: 1

 
Bez problemów można dotrzeć do producenta długopisów reklamowych i wtedy za kilkadziesiąt groszy można mieć jedną sztukę. Długopisów najlepiej będzie zamawiać bardzo dużo, bo szybko się rozchodzą. My zamawiamy po kilkaset sztuk raz na jakiś czas i wtedy na wszystko jesteśmy bardzo dobrze przygotowani.

Klara323

Posty: 3

 
Z tego, co mi wiadomo to producent balonów reklamowych proponuje najniższe ceny. Można tam zamówić balony wykonane z najlepszych materiałów. Każdy ma nadruk, wobec tego jest to super reklama dla każdej firmy.

giena1977a

Posty: 17

 
Ofertę z parasolami reklamowymi znalazłem na https://taniegadzety.pl/21-parasole-reklamowe. Mamy różne oferty, dlatego warto sobie to porównać. Są smycze o szerokości dziesięciu jak i piętnastu milimetrów. Każda smycz może mieć nadrukowany, jakich oryginalny napis.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Prowadzę stacje benzynową i moi pracownicy mają odzież reklamową. Odzież mają na lato jak i na zimę. Jest to dobre rozwiązanie, bo można się reklamować, a i klienci wiedzą, w jaki sposób można rozpoznać pracownika.

bialeiczar

Posty: 17

 
W firmie mieliśmy bardzo duże zamówienie i producent balonów reklamowych nam pomógł. Takiej oferty nie udało nam się nigdzie znaleźć. Oszczędności były ogromne, a balony były wykonane z najlepszych materiałów.

Grabow12

Posty: 4

 
Zajrzyjcie sobie to producenta powerbanków reklamowych, a przekonacie się, że mają tam bardzo dobrze przygotowaną ofertę. Każdy coś tam sobie znajdzie, dlatego pożądane byłoby to sprawdzić. To są gadżety, które można sprzedawać z własnym logo. Można nie ulega wątpliwości rozdawać i wtedy każdy klient będzie bardzo usatysfakcjonowany.

090913123

Posty: 2