Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja kobieca w Szczecinie, polecicie kogoś ?

sesja kobieca w Szczecinie, polecicie kogoś ?

Chciałabym wykonać sobie sesje ciążowe w Szczecinie. Czy wiecie może kto w tym mieście zajmuje się fotografiami ciążowymi? Zależy mi na kimś doświadczonym, który wykonuje zdjęcia u siebie w studio.

ZaNK3R

Posty: 1

 
Wykonaj sobie sesję ciążową w Szczecinie. Jest to pamiątka na długie lata. My jedno zdjęcie pozyskaliśmy bardzo duże i włożyliśmy do ramki. Wisi u nas na ścianie i wygląda obłędnie. Jak patrzę na nie to się łezka w oku kręci.

bladek

Posty: 10

 
Warsztaty noworodkowe przydają się fotografom z małym doświadczeniem. Mogą się oni dużo dowiedzieć, jak obchodzić się z małym dzieckiem podczas sesji noworodkowej. Poza tym warsztaty, to także podniesienie doświadczenia.

Grabow12

Posty: 3

 
Na sesję kobiecą możesz się ubrać jak pragniesz i też w zależności, gdzie będzie ona wykonywana. Sesję kobiecą w Szczecinie wykonałbym nad morzem na plaży, niemniej jednak to jest Twój wybór.

Kitas

Posty: 10

 
Powiem Ci, że sesję niemowlęcą w Szczecinie wykonywaliśmy u tej Pani fotograf https://www.agnieszkaszlachta.pl/product-page/warsztaty-noworodkowe-grupowe-polska. Jestesmy niezwykle zadowoleni z jej usługi. Ma niezwykle idealne podejście do dzieci, wie jak się nimi zajmować i jak je ułożyć do zdjęcia.

rolniki

Posty: 3

 
Warsztaty noworodkowe prowadzone są przez fachowych fotografów. Możesz wyszukać w internecie, czy akurat w tym mieście organizowane są takie szkolenia.

Hunka

Posty: 7