Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

bezpieczeństwo i higiena pracy, znacie ?

bezpieczeństwo i higiena pracy, znacie ?

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle konieczne, albowiem widziałem, że nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

Hinterrr

Posty: 2

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

iDuri

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

saradonin

Posty: 8

 
Na szkoleniach to jest tak, że jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Później jest tak, że Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wówczas nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, zatem radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wówczas wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

Kitas

Posty: 8

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety potem to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

PaweL

Posty: 11

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, zatem trzeba w przeciwnym wypadku podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Osobiście mamy podejście niezmiernie fachowe do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam wykonać i kto wie może mi to nawet uratować życie, zatem nie chce tylko słuchać, niemniej jednak chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Nikuś23

Posty: 6

 
Na szkoleniach to jest tak, że jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Później jest tak, że Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wtedy nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, dlatego radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wtedy wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

HalskiPol

Posty: 13

 
Odszukasz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, albowiem firm, które przy kopalniach pracują jest niezwykle mnóstwo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

ciopix

Posty: 8