Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

Jestem bardzo zainteresowany z moimi partnerami budową elektrowni, farmy wiatrowej. Kapitał częściowo zagraniczny, szukamy jednak wykonawcy i przyznam, że na krajowym rynku trochę ciężko o wiarygodne podmioty.

Black_Riot

Posty: 2

 
Myślę, że inwestorzy popełniają ten błąd, że za bardzo się śpieszą i nie robią w ogóle porównania konkurencji. Ogólnie to polecam generalne wykonawstwo z potwierdzeniem jakości, dopełnieniem formalności i kwestii pobocznych. Nie martwisz się niczym.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Mnie bawi to, że wiele ludzi chce zaoszczędzić robiąc jakieś skomplikowane prace we własnym zakresie, z sąsiadami, czy już mitycznym szwagrem, a później płacisz za poprawki dwa razy więcej niż przy standardowym zamówieniu. Już tyle razy to widziałem, a i tak dalej się dziwię.

Jermeri

Posty: 8

 
Niektóre firmy prowadzą ludzie bez wykształcenia budowlanego. Osobiście takich zawsze unikałem, bo nie do końca ogarniają bardziej skomplikowane kwestie.

benia

Posty: 3

 
Zarządzam budynkiem komercyjnym postawionym niestety na słabym gruncie, tak to można podsumować. Polecono mi firmę AnaBud to pomocy przy wzmocnieniu, zabezpieczeniu nieruchomości i bardzo dobrze się wywiązali z zadania. Moim zdaniem warto zaufać, bo po kontakcie z panem Zbigniewem Boguckim wiedziałem, że mam do czynienia z prawdziwym pasjonatem-profesjonalistą, a mało takich przyznam w branży budowlanej. Po więcej szczegółów odsyłam na https://ana-bud.pl/uslugi-budowlane/roboty-prace-ziemne-wykopy-niwelacja-terenu/. Opłaca się.

Grabow12

Posty: 3

 
Na pewno drogo, nie znaczy dobrze. Wypada potwierdzić jakość wykonawcy na rynku budowlanym niezależnie i to przy większych inwestycjach infrastrukturalnych. Zależy też od specjalizacji. Do niektórych projektów bardzo trudno znaleźć przy zaniżonych stawkach. Nikt już nie robi za frajera.

apepsi1983

Posty: 4

 
Jeżeli szef korpo budowlanego się angażuje w zamówienie to znaczy, że jest bardzo dobrze. Tutaj bym celował na pewno.

korasek

Posty: 14

 
Jak będziesz miał problemy z komunikacją to od razu rezygnuj. Nie ma nic gorszego niż brak odpowiedzi od ekipy przez powiedzmy kilka dni, kiedy musisz mieć pewność, że jakiś etap został zakończony.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Wizytacja poprzednich inwestycji, podobnych do twojej właściwie konieczna, jeżeli nie powiedzieć obowiązkowa. Możesz też poprosić o pisemne referencje, z tych najważniejszych projektów.

ARTyMM

Posty: 6

 
W Polsce panuje przekonanie, że niska cena wygrywa w przetargach, a wiadomo, co się dzieje, jeżeli buduje ktoś z najniższą stawką. Jakości nie zaznasz, a rotacja pracowników absurdalna.

Iunae_Milt

Posty: 20