Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sukienki na wesele

sukienki na wesele

Kochane, idę z moim narzeczonym na sylwestra organizowanego w restauracji hotelowej. Nie byłam na takim balu sylwestrowym już kilka lat i naprawdę nie mam pojęcia, jaką sukienkę kupić. Nie śledzę trendów i nie wiem, w czym teraz kobiety chodzą. Co radzicie?

Marioleczka

Posty: 7

 
Oj laski, przestańcie. Dziewczyna szuka czegoś ładnego i chcę wyglądać jak gwiazda, więc trzeba jej pomóc, a nie utrudniać. Ja Ci radzę, byś zajrzała do sklepu lejdi.pl, a dokładnie do działu z sukienkami na wesele, czyli tutaj https://www.lejdi.pl/k339,odziez-damska-sukienki-sukienki-na-wesele.html .

E-GOista

Posty: 9

 
Będąc na miejscu Twojej żony, chciałabym dostać zestaw pędzli do makijażu, ale takich profesjonalnych.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Super sklep. Nie znałam go do tej pory. Matko, gdybym ja miała tylko nieograniczoną ilość pieniędzy, to kupiłabym chyba wszystko.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Ciekawe jest to, co piszesz. Ostatnio widzę, że większość kobiet stara się właśnie wyglądać bardzo prosto, żeby nie przesadzić i nie zaprezentować się bazarowo i tanio, a Ty wręcz przeciwnie, chcesz wyglądać jak princessa.

tigra32

Posty: 7

 
Ja na studniówkę nie idę, bo niestety nie będę mogła, bo nie będzie mnie wtedy w Polsce. Tym bardziej wam zazdroszczę, że możecie sobie teraz wybierać sukienki i każda z was będzie później pięknie wyglądała.

Grabow12

Posty: 7