Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ortopedia zabiegi w Szczecinie, pomocy!

ortopedia zabiegi w Szczecinie, pomocy!

Czy polecacie może fotoodmładzanie w Szczecinie? Słyszałam ostatnio o tym zabiegu i nie wiem, czy się na niego zdecydować. Co o tym myślicie? Może, któraś z was już korzystała z tych lub podobnych zabiegów?

dertus45

Posty: 1

 
Polecam Ci leczenie otyłości w Szczecinie. Tutaj masz adres do tej kliniki https://olimedica.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Ceny są bardzo w porządku.

3czex

Posty: 5

 
Ja robiłam powiększanie ust w Szczecinie i jestem mega zadowolona. Usta nie są tak niezwykle przesadzone, jak możemy zauważyć u poniektórych kobiet. Ja mam zrobione niezwykle delikatnie, aby nie wyglądało niezwykle sztucznie.

usek

Posty: 18

 
Wykonywane miałam fotoodmładzanie w Szczecinie. Podobno jest to nowość na rynku. Stosowałam dopiero raz, ale już widać efekty. Dziewczyny musicie spróbować tego zabiegu, bo jest naprawdę bardzo dobry na cerę.

gruszka45

Posty: 13

 
Wydaję mi się, że jest takie coś, jak epilacja laserowa w Szczecinie. Musisz poszukać może na portalach społecznościowych lub czy mają własną stronę internetową.

Grabow12

Posty: 5

 
Laryngolog dla dorosłych w Szczecinie na pewno pomoże Ci, jeśli występuje u Ciebie bezdech senny. Wiesz, że jest ona bardzo groźny, więc zapisz się czym prędzej do specjalisty.

Marioleczka

Posty: 2

 
Na pewno znajdziesz klinikę, która wykonuje botoks w Szczecinie. Patrz najlepiej na oferty w internecie, nieraz można zgarnąć kod rabatowy.

Kruczek23

Posty: 10