Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Sklep internetowy z kosmetykami – znacie jakiś ciekawy, dobrze zaopatrzony? Głównie chodziłoby mi o naturalne, ekologiczne produkty bez tony chemii w składzie, jakiś barwników, konserwantów za wielu itp.

Black_Riot

Posty: 7

 
Trzeba przyznać że marek kosmetycznych to się porobiło ostatnio super dużo i tak samo tych gabinetów kosmetyczek jest mnóstwo, kiedyś było inaczej.

johncena67

Posty: 8

 
Sklepów z kosmetykami w sieci jest teraz wysyp. Ja już drugi rok do gabinetu robię zaopatrzenie przez stronę e-naturalne.pl i jestem zadowolona. Duży wybór preparatów, sprawdzony skład, rzeczy dostarczają z ważną datą przydatności do użycia, jeszcze żadnej partii nie musiałam zwracać czy reklamować.

Opelek56

Posty: 13

 
Przede wszystkim to trzeba patrzeć na etykietę i czytać skład kosmetyków. Jednak krem kremowi nierówny a z tego co widzę po swoich znajomych to jednak głównie ludzie wybierają marki na podstawie reklam telewizyjnych i składu już nikt nie weryfikuje. Smutne ale prawdziwe.

syrena88

Posty: 10

 
Ciężko mi dobrać sobie dobry podkład ostatnio, czego bym nie kupiła to albo muszę strasznie dużo nałożyć, żeby cokolwiek pokryło, albo schodzi jakoś tak łatwo, ściera się w ciagu dnia szybko...

Modniś

Posty: 20

 
Mi by się przydała zmiana szamponu i tak właśnie się przyglądam tym bardziej naturalnym, coś polecicie? Ogólnie chodzi o łupież, męczy mnie od roku i nie wiem jak z tym walczyć.

kubson942

Posty: 21