Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

Hej, witam wszystkich. Postanowiłam przejść na ekologiczną pielęgnację, bo ta drogeryjna nie służy mojej cerze i teraz pytanie – gdzie kupić naturalne kosmetyki o jak najlepszych składach?

dermuster

Posty: 4

 
Też mam suchą skórę i też różne rzeczy stosuje. Raz jest lepiej, innym razem znowu gorzej. Najgorzej jest w sezonie grzewczym, jak w domu jest ciepło i sucho. Wtedy muszę kłaść na grzejnikach ręczniki, żeby powietrze się trochę nawilżyło. A ogólnie to jeszcze stosuje naturalne kosmetyki do nawilżania, kupuję je tutaj https://e-naturalne.pl/ i raczej na nie nie narzekam.

Oct714

Posty: 14

 
Ja jestem wielką fanką naturalnych kosmetyków. Teraz one są trochę bardziej popularne, ale kiedyś, to była taka nowość i wszystkie koleżanki śmiały się, że z takich kosmetyków to naprawdę nic nie będzie, bo one nie mają prawa działać. Wystarczy teraz popatrzeć, jak wyglądają w wieku 40 lat, a jak wyglądam ja. Różnica jest ogromna.

ktośśś3

Posty: 27

 
Na trądzik ma wpływ wiele czynników. Na pewno wybór naturalnych kosmetyków Ci nie zaszkodzi, a tylko może pomóc, bo nie ma w nich tych drażniących substancji.

Kotr_r9

Posty: 5

 
Nie mam jakiegoś ulubionego miejsca, to chyba wszystko zależy od tego, gdzie się mieszka i do czego ma się dostęp.

raptofil

Posty: 5

 
Ja mam w swojej kosmetyczce chyba tylko ze dwa albo trzy takie kosmetyki. Jakoś nigdy mi nie było z nimi po drodze, ale może się to kiedyś zmieni.

giena1977a

Posty: 16