Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

koko

Posty: 4

 
Polecam najpierw wizytę u dermatologa, żeby ci wykonał zaawansowane badania w laboratorium i wtedy zobaczysz, jakie składniki potencjalnie na ciebie najlepiej zadziałają. Nie ma sensu w ciemno brać kosmetyków, bo po prostu szkoda pieniędzy.

krysia45

Posty: 14

 
Jeszcze pamiętaj, że kosmetyki naturalne mają różne stężenia składników aktywnych. Zaczynaj od średniej półki, a później przechodź dalej. Myślę, że 2 tygodnie na testy kosmetyku minimum.

Jasio234

Posty: 15

 
Kosmetyk naturalny na twarz z reguły działa też na inne regiony ciała. Szczególnie polecam wszystkiego rodzaju oleje, bo możesz nawet włosy pielęgnować, stopy od odcisków, mniejsze rany i przebarwienia. Jak dla mnie mocno uniwersalne rozwiązanie.

sgemino

Posty: 9

 
Najpierw określasz, jaki masz rodzaj cery i czy przypadkiem nie potrzebujesz dodatkowego wspomagania farmakologicznego. Nie każdy kosmetyk naturalny działa bez wsparcia farmakologicznego, chociażby przy łuszczycy.

El2CzupakaBra

Posty: 25

 
Tylko w e-naturalne.pl moim zdaniem warto brać kosmetyki naturalne, bo w międzyczasie możesz dołączyć do programu lojalnościowego. Mocno się opłaca. Sporo kosmetyków w nagrodach i ofertach specjalnych zgarnęłam i nawet specjalnie się nie trzeba starać :)

dzaman

Posty: 30

 
Francuskie glinki mi pomogły, jak miałam duże przebarwienia. Można samodzielnie sobie zafundować taki zabieg. Glinka nie jest droga, a dość wydajna.

alibaster

Posty: 11