Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Markowe perfumy, Anglia ??

Markowe perfumy, Anglia ??

Słyszałem, że w Anglii można zdecydowanie taniej zamówić perfumy projektantów. Mnie interesują tylko hurtowe ilości, więc jakby ktoś coś, to jestem zainteresowany. Liczę tylko na poważne odpowiedzi.

ambrozy56

Posty: 7

 
Bo oprócz cen hurtowych przy pojedynczych zamówieniach można korzystać z promocji. W Anglii jest takich ofert od groma i trochę. Według mnie najlepiej pierwszy raz odwiedzić sobie taką hurtownię kosmetyczną osobiście.

wielgiii

Posty: 14

 
Swoją drogą jakoś ciężko mi uwierzyć w oryginalność takich tanich perfum :( Wiem, że chodzi o hurtownię i dlatego jest taniej, lecz u nas w kraju chyba też coś takiego mamy?

czesiekk

Posty: 18

 
Przywożę dla znajomych i rodziny. Zawsze są zadowoleni, bo to oczywiście markowe perfumy oryginalne. Płacę mniej, bo kupuję w hurcie. W Anglii naprawdę nie muszą być to kosmiczne ilości, żeby dali ci jeszcze jakieś dodatkowe rabaty. W dobry układ można wejść w zasadzie z każdą hurtownią :)

PaweL

Posty: 9

 
W takie obniżki nie wierzę :D No chyba, że chcesz zamówić czegoś naprawdę większą liczba. Znajoma miała kiedyś kontakt do dystrybutora perfum w UK i owszem miała dużo taniej, ale musiała zamawiać na jakąś tam minimalną kwotę. Pojedynczo to się chyba nie opłaca, bowiem trzeba doliczyć koszt przesyłki.

usek

Posty: 15

 
Polowałam na tanie markowe perfumy i mam https://makeupmania.eu. Jak jesteście w UK to koniecznie odwiedźcie. Zamówić hurtowo w rzeczywiście okej cenie można przez internet.

gregBard

Posty: 11

 
Proponuję zerknąć sobie na oferty z UK i porównać ceny. Niektóre markowe perfumy mają ceny porównywalne z naszymi, ale większość jest sporo tańszych. Jestem w Anglii od ponad trzech lat. Nietrudno jest tu znaleźć dobre oferty. Zwłaszcza jeśli chcesz kupić hurtem dają jeszcze większe zniżki. Hurtem nie chodzi o mega wielkie ilości :D

irek1981

Posty: 21