Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Spływy kajakowe po Tanwi, znacie kogoś ?

Spływy kajakowe po Tanwi, znacie kogoś ?

Chciałbym wziąć swoją dziewczynę na spływ kajakowy po Tanwi i mam pytanie odnośnie tego czy jest to porządne miejsce dla osób, jakie nie posiadają kompletnie żadnego doświadczenia?

yetisize

Posty: 6

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach ale jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

dzaman

Posty: 12

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie ponieważ widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

Bienkus

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, dużo razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i niezmiernie je polecam.

Laleczk23

Posty: 21

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda zdobędą one kamizelki lecz jeśli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Wobec tego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

franek22

Posty: 15

 
Wcale nie musisz posiadać olbrzymich pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Z reguły wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie bowiem tak faktycznie jest to faktycznie znakomita zabawa, którą będziesz wspominał poprzez długi czas.

wisła1905

Posty: 11

 
Bardzo gorąco zachęcam Cię do tego abyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie ponieważ dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom doskonale spędzisz swój wolny czas.

mack

Posty: 20

 
Jak najbardziej możesz zabrać dziecko na spływ kajakowy po Tanwie. Wystarczy, że weźmiesz kajak dwuosobowy a Twoje dziecko będzie mogło jedynie skupić się na podziwianiu widoków. Twoja pociecha z pewnością nie wypadnie z kajaka jeżeli Ty z niego nie wypadniesz. Możesz być więc w pełni spokojny jeżeli chodzi o jej bezpieczeństwo.

Sylwekk

Posty: 16

 
Oczywiście, iż kajaki to znakomity sport, który dostarczy Ci mnóstwa wybornej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy pożądane byłoby.

CHatka-eKo

Posty: 18